| Key Features | |
| Key Features |
|
| General Features | |
| Screen Size | 32 |
| Resolution | HD (1,366 x 768) |
| Smart TV | Yes |
| Picture | |
| Picture | NA |
| Screen Format | 16:9 |
| Additional Features | Refresh Rate: 60Hz |
| Audio Features | |
| Speaker System | 2.1CH |
| Audio Output Power | 20W |
| Additional Features | Stereo Type |
| Network Features | |
| Wi Fi Connectivity | NA |
| Additional Features | Bluetooth |
| Terminals | |
| HDMI | 3 |
| USB 2.0 | 2 |
| RF Connection Input(s) | NA |
| Audio Output(s) | NA |
| Headphone Out | NA |
| Power Features | |
| Power Requirements | AC Power Input 100-240V 50/60Hz |
| Power Consumption | NA |
| Additional Features | |
| Convenience Features |
|
| Dimension & Weight | |
| Dimension W x H x D mm (With Stand) | NA |
| Dimension W x H x D mm (Without Stand) | NA |
| Weight (KG) | |
| Weight (With Stand) | NA |
| Weight (Without Stand) | NA |
| Warranty | |
| Warranty | 1 Year Warranty On Product* |
| Key Features | |
| Key Features |
|
| General Features | |
| Screen Size | 32 |
| Resolution | HD (1,366 x 768) |
| Smart TV | Yes |
| Picture | |
| Picture | NA |
| Screen Format | 16:9 |
| Additional Features | Refresh Rate: 60Hz |
| Audio Features | |
| Speaker System | 2.1CH |
| Audio Output Power | 20W |
| Additional Features | Stereo Type |
| Network Features | |
| Wi Fi Connectivity | NA |
| Additional Features | Bluetooth |
| Terminals | |
| HDMI | 3 |
| USB 2.0 | 2 |
| RF Connection Input(s) | NA |
| Audio Output(s) | NA |
| Headphone Out | NA |
| Power Features | |
| Power Requirements | AC Power Input 100-240V 50/60Hz |
| Power Consumption | NA |
| Additional Features | |
| Convenience Features |
|
| Dimension & Weight | |
| Dimension W x H x D mm (With Stand) | NA |
| Dimension W x H x D mm (Without Stand) | NA |
| Weight (KG) | |
| Weight (With Stand) | NA |
| Weight (Without Stand) | NA |
| Warranty | |
| Warranty | 1 Year Warranty On Product* |
Haier Led Television 32 H32K85FX 81CM DH1ZM7000
₹16,290.00
MRP ₹32,590.00
- Stock: In Stock
- Model: H32K85FX 81CM DH1ZM7000
- SKU: IT00121773
- Total Viewed: 2133
Report Incorrect Product Information