| Key Features | |
| Key Features |
|
| General Features | |
| Type | Party Speaker |
| Channel | NA |
| Technical Features | |
| Power Output | NA |
| Function | NA |
| Amplifier | NA |
| BD/DVD/CD Player | NA |
| Connectivity | Bluetooth, USB |
| Dimensions | |
| Main Unit Size (W x H x D) | Approx. 269 mm x 564 mm x 294 mm |
| Front Speaker Size (W x H x D) | NA |
| Centre Speaker Size (W x H x D) | NA |
| Surround Speaker Size (W x H x D) | NA |
| Subwoofer Size (W x H x D) | NA |
| Weight | |
| Main Unit Weight | 11.2 kg |
| Front Speaker Weight | NA |
| Centre Speaker Weight | NA |
| Surround Speaker Weight | NA |
| Subwoofer Weight | NA |
| Warranty | |
| Warranty | 1 Year Warranty* |
| Key Features | |
| Key Features |
|
| General Features | |
| Type | Party Speaker |
| Channel | NA |
| Technical Features | |
| Power Output | NA |
| Function | NA |
| Amplifier | NA |
| BD/DVD/CD Player | NA |
| Connectivity | Bluetooth, USB |
| Dimensions | |
| Main Unit Size (W x H x D) | Approx. 269 mm x 564 mm x 294 mm |
| Front Speaker Size (W x H x D) | NA |
| Centre Speaker Size (W x H x D) | NA |
| Surround Speaker Size (W x H x D) | NA |
| Subwoofer Size (W x H x D) | NA |
| Weight | |
| Main Unit Weight | 11.2 kg |
| Front Speaker Weight | NA |
| Centre Speaker Weight | NA |
| Surround Speaker Weight | NA |
| Subwoofer Weight | NA |
| Warranty | |
| Warranty | 1 Year Warranty* |
Sony Extra Bass Wirels NFC Speaker SRS-XV500/BCE12
₹27,990.00
MRP ₹39,990.00
- Stock: In Stock
- Model: NFC Speaker SRS-XV500/BCE12
- SKU: IT00114509
- Total Viewed: 1323
Report Incorrect Product Information